Kullanım Şartları

Bu kullanım şartları, bağımsız bir siteye (veya “Web Sitesi” olarak bu sitelerde toplu olarak ve / veya bireysel olarak tanınan sitelerin tamamı olan) bağımsız bir siteye veya yalnızca bir ziyaretçi olup olmadığına bakılmaksızın uygulanır.

Web sitesine (tarama ve kullanım dahil, herhangi bir cihazla veya herhangi bir yolla) erişerek, yasal olarak bu şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

teknometot.com, Web Sitesinin herhangi bir bölümünde değişiklik yapabilir ve bu şartları ekleyebilir veya değiştirebilir. Tüm değişiklikler kaydedildiği anda yürürlüğe girer. Web sitesine her girdiğinizde Koşullara atıfta bulunmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Herhangi bir nedenden dolayı, bu Web Sitesinin herhangi bir zamanda veya herhangi bir zamanda kullanılamaması durumunda sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Zaman zaman, bu Web Sitesinin bazı kısımlarına veya bu Web Sitesinin tümüne, bize kayıtlı olan kullanıcılara erişimi kısıtlayabiliriz.

Web sitesini kullanmadan önce okunacak diğer politikalar

Web Sitesini kullanmadan önce, lütfen gizlilik politikamızı, çerez politikamızı da okuyunuz.

Kullanım hakları

Makale, resim veya diğer herhangi bir form (İçerik) dahil olmak üzere, Web Sitesinde erişilebilir içeriğe ilişkin telif hakkı dahil tüm fikri mülkiyet hakları teknometot.com’a aittir. Tüm hakları saklıdır.

Bize verdiğin söz,

Web Sitesi ve içerik yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız için kullanılabilir.

Sadece bu amaç için içeriği bir bilgisayar ekranında alabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Tek tek dosyaların bir kopyasını kağıda yazdırabilir, fotokopisini yazdırabilir ve disk üzerinde elektronik biçimde dosyaları saklayabilirsiniz, ancak içeriğe diğer kullanıcılar tarafından erişilebilen bir ağa bağlı herhangi bir sunucuda veya başka bir depolama aygıtında değil.

Yukarıda belirtilenler dışında, teknometot.com’un önceden yazılı izni olmadan İçeriğin hiçbir bölümünü indirmemeyi, kopyalamamayı, kopyalamamayı, değiştirmemeyi, saklamamayı, arşivlememeyi, kamuya göstermeyi, yeniden dağıtmayı veya ticari olarak kullanmamayı kabul edersiniz. İçeriği veya Web Sitesini herhangi bir yasa dışı veya uygunsuz amaç için, başkalarının haklarını ihlal edebilecek veya herhangi bir kimseye zarar verebilecek rahatsızlık yaratabilecek herhangi bir amaç için kullanmamayı kabul edersiniz.

Ayrıca, İçeriğe ekli tüm telif hakkı bildirimlerine ve kısıtlamalarına uymayı ve bu tür herhangi bir bildirimi veya kısıtlamayı kaldırmamayı veya İçeriği herhangi bir şekilde değiştirmemeyi kabul edersiniz.

İçeriği herhangi bir şekilde yeniden yayınlamak, yeniden dağıtmak etmek istiyorsanız,bizimle iletişime geçebilirsiniz.teknobeyin.net, böyle bir iznin geleceğini veya hangi şartlarda olacağını garanti edemez.

Kişisel verilerimi nasıl kullandığınız hakkında ne bilmeliyim?

Lütfen hakkınızda hangi bilgileri topladığımızı ve bunu nasıl kullandığımızı açıklayan gizlilik politikamıza ve çerez politikamıza bakın.

Diğer sitelerden bağlantılar

Üçüncü tarafların, URL’yi kullanarak başlığı ve kaynak web sitesini alıntılayarak, kullanılmasına izin verilir. İçerik, bizden açıkça izin alınmadan üçüncü taraf bir sitede tekrar yayınlanmamalıdır.

Başa dön tuşu
error: Bu içerik korumalı.