iOS / iPadOS / MacOS

iPhone veya iPad’inizde SHSH2 kaydı olmadan iOS 14.3’e yükseltme kılavuzu

iPhone’lar ve iPad’ler için şu anda iki iOS 14 – iOS 14.3 jailbreak aracı mevcut. Bunlar Unc0ver ve Taurine jailbreak. Sorun şu ki, Apple artık OS 14.3 sürümün mzalamıyor, bu nedenle jailbreak’li iPhone’unuz daha eski bir iOS sürümündeyse, ona takılıp kalıyorsunuz. iPhone’unuzu her zaman en güncel sürüme güncelleyebilirsiniz, ancak jailbreak yapma fırsatınızı kaybedebilirsiniz.

Ancak, cihazınız iOS 14.2.1 veya daha düşük bir sürümü çalıştırıyorsa iOS 14.3’e yükseltmenize izin verecek yeni bir yöntem keşfedildi.

Talimatlar

1.Adım: Cihazınızı bulunduğunuz sürümde öncelikle jailbreak yapmanız gerekmekte. Cihazınız zaten jailbreak’liyse, RootFS’yi geri yüklemeniz ve yeniden jailbreak yapmanız önerilir. Bu. işlem cihazınızı sıfırlamaz sadece jailbreak ile alakalı dosyalar cihazınızdan siler.

2.Adım: Jailbreak’li iPhone’unuzdaki paket yöneticinizi açın ve şu repoyu ekleyin: myxxdev.github.io. Ardından, MyBloXXX tweak’ini buradan kurun.

3.Adım: iOS geliştirici profilini buradan cihazınıza yükleyin.

4.Adım: Cihazınızda bir iOS güncellemesi olup olmadığını kontrol edin. Adımları doğru bir şekilde izlediyseniz, iOS 14.3 OTA güncellemesi cihazınızda görünmelidir.

5.Adım: Cihazınızda Unc0ver, Odyssey veya Checkra1n jailbreak uygulamasında Restore RootFS yapın. Şimdi, iPhone’unuza iOS 14.3 OTA güncellemesini yükleyebilirsiniz.

6.Adım: iOS 14.3 güncellemesi yüklendikten sonra, iPhone’unuzdaki tüm içeriği silebilir ve ardından Unc0ver veya Taurine kullanarak jailbreak yapabilirsiniz.

NOT: Bu yöntemin yalnızca 19 Nisan’a kadar sürmesi bekleniyor, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede yaptığınızdan emin olun.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Bu içerik korumalı.