OneUITeknoloji Haberleri

Galaxy Tab S7 serisine One UI 3.1 güncellemesiyle eklenen yeni özellikler!

Samsung, Galaxy Tab S7 serisi için Android 11 tabanlı One UI 3.1’i dağıttığını açıkladı. Tab S7, 2020 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülen Samsung’un amiral gemisi tablet ürünüdür. Tartışmasız piyasadaki en iyi Android tablet.

Samsung, Galaxy Tab S7 ve Galaxy S21 arasında içerik paylaşmanın artık her zamankinden daha kolay olduğunu söylüyor. Akıllı telefonunuzdaki metin ve resimleri kolayca kopyalayabilir ve ardından içeriği Tab S7’nize yapıştırabilirsiniz.

Ayrıca, Samsung İnternet tarayıcı uygulamasında kaldığınız yerden daha kolay bir şekilde devam edebilir veya Samsung Notes’ta notları daha hızlı senkronize edebilirsiniz. Bu özellikler, şu anda yalnızca Tab S7 ve S21 serisini içeren One UI 3.1 çalıştıran Galaxy akıllı telefonlarında ve tabletlerinde bulunan “uygulamaları diğer cihazlarda devam ettirme” adlı bir ayarla etkinleştirilir. Yakında bu özelliğin önceden tanıtılan amiral gemisi telefon modellerine de geleceği söyleniyor.

Samsung, önemli bir özellik olan İkinci Ekran özelliğini One UI 3.1 güncellemesiyle ekledi. İkinci Ekran ile Galaxy Tab S7’nizi Windows PC’niz için ekstra bir monitöre dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca, tabletinizde açılan dosyaları hızlı bir şekilde PC’nize kaydırmak ve ardından değişiklikleri senkronize etmek için bir Genişletilmiş modu var. İkinci Ekran, Windows 10 v.2004 veya sonraki sürümü çalıştıran WiDi (kablosuz ekran) özellikli bir Windows 10 bilgisayar gerektirir.

Buna ek olarak, One UI 3.1 güncellemesi, Samsung Galaxy Tab S7’de Kablosuz Klavye Paylaşımını etkinleştirir. Bu özellikle, klavyenizi uyumlu bir akıllı telefona ve tablete bağlayabilir ve basit bir tuş kombinasyonuyla ikisi arasında geçiş yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Bu içerik korumalı.