iPhone / iPad / MacTeknoloji Haberleri

Apple Watch Series 7: İşte en iyi özellikleri!

Apple, ‘California Streaming’ etkinliğinde Apple Watch Series 7’yi tanıttı. Apple Watch Series 7’de daha büyük ekran, daha iyi dayanıklılık, daha yüksek şarj hızları ve daha fazlasını içeren birçok kullanılabilirlik iyileştirmesi var.

1. Yeni tasarım

Apple Watch Series 7, klasik Apple Watch tasarımını daha da geliştiriyor. Daha yumuşak, daha yuvarlak köşelere sahiptir ve ekran, uygulamalarla etkileşim kurarken kusursuz bir deneyim sağlayan benzersiz bir tasarıma sahip.

2. Daha büyük ekran

Şimdi Apple Watch Series 7’nin ekran boyutları daha da büyük ve daha ince çerçeveye sahip. Apple Watch Series 7, Series 6’dan %20 ve Series 3’ten %50 daha büyük bir ekrana sahip 41 mm ve 45 mm boyutlarında gelecek.

3. Yeni saat yüzleri

Apple, daha büyük ekrandan yararlanmak için Contour ve Modular Duo adlı iki yeni saat yüzünü tanıttı.

4. Daha Parlak Her Zaman Açık Ekran

Apple Watch Series 7’nin yeni her zaman açık ekranı, önceki modele göre %70 daha parlak olup, bileği kaldırmadan veya ekranı uyandırmadan saatin kadranını görmeyi daha da kolaylaştırır.

5. Yeni Klavye Deneyimi

Apple Watch Series 7, daha büyük bir ekrandan yararlanmak için yeni bir yazma deneyimine de sahip. QuickPath ile dokunulabilen veya kaydırılabilen yeni bir QWERTY klavye var.

6. Hızlı Şarj

Ne yazık ki, Apple Watch Series 7 hala 18 saatlik tüm gün pil ömrüyle sunuldu. Bu, piyasadaki birkaç gün pil ömrü sunduğunu iddia eden diğer giyilebilir cihazlara kıyasla hayal kırıklığı yaratıyor.

Bunu telafi etmek için Apple, Apple Watch Series 7’ye daha hızlı şarj ekliyor. Akıllı saat, USB-C kullanan yeni manyetik hızlı şarj cihazı sayesinde Apple Watch Series 6’dan yüzde 33 daha hızlı şarj olabiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Bu içerik korumalı.